Original Women watch Pierre Cardin CMA.0009!
Gold Pierre Cardin watch with Battery (Quartz), Analog display, Stainless Steel case and Stainless Steel wristband.
The Pierre Cardin CMA.0009 watch is the perfect gift for Women
Features, Specifications and Description of the Pierre Cardin Watch CMA.0009 Marais Mirror
| Gender | Women |
| Clockwork | Battery (Quartz) |
| Display format | Analog |
| Water resistance | 3 ATM |
| Closure | Folding Clasp |
| Functions | No Extra Function |
| Case color | Gold |
| Case material | Stainless Steel |
| Case width | 32mm |
| Case length | 32mm |
| Wristband color | Gold |
| Wristband material | Stainless Steel |
| Strap connecting width | 14mm |
| Wrist circumference (max.) | 175mm |
| Shipment includes | Giftbox |
| Style | Fashion |
| Case height | 8mm |
| Glass | Mineral Glass |
| Display color | Black |
| bezel | none |
| Main color | Gold |
7611382582683
| Weight | 0.150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand | |
| Type | |
| Gender | |
| Color | |
| Clockwork | |
| Display format | |
| Water resistance | |
| Functions | |
| Case color | |
| Case material | |
| Case width | |
| Case length | |
| Case height | |
| Bezel | |
| Glass | |
| Strap | |
| Display color | |
| Wristband color | |
| Wristband material | |
| Closure | |
| Wrist circumference (max.) | |
| Style | |
| Shipment includes | Giftbox |
| EAN | 7611382582683 |















Reviews
There are no reviews yet.